Advertise Here
Advertise Here

خرید توکن بازی تاپ الون

بالاخره بعد از مدت ها و پس از درخواست مکرر کاربران سایت و مربیای ایرانی ، امکان خرید توکن فراهم شده است.

در بازی تاپ الون داشتن توکن و اضافه کردن مقداری توکن میتونه تیم شما رو با کیفیت تر و خیلی بهتر کنه و از آنجایی که خرید توکن برای ما ایرانی ها با مشکلاتی همراه است اینکار رو قصد داریم در این وب سایت انجام بدیم تا از این به بعد مربیان به راحتی بتوانند به توکن بیشتر دسترسی داشته باشند.

اگر هم شما مربی هستید که تمرین نمیدید و هر فصل بازیکنان جدید میخرید باز هم نیاز به توکن برای شرکت در مزایده بازیکنان دارید. در نتیجه اگر دوست دارید در تاپ الون مربی قدرتمندی باشید نیاز به توکن بیشتری دارید.

قوانین و راهنمای خرید توکن: ( اگر بار اول است که قصد خرید توکن دارید، حتما مطالعه کنید )

  • خرید توکن معمولا ً کمی زمان بر می باشد . در صورتی که شما قصد خرید بازیکنی دارید ، پیشنهاد میکنم از چند ساعت قبل درخواست خرید خود را تکمیل کنید.
  • اطلاعات تیم شما فقط از طریق اکانت فیسبوک تیم شما، شامل ایمیل یا شماره تلفن و رمز عبور فیسبوک ، که این راه سریع ترین حالت برای واریز توکن به تیم شما می باشد و برای همه دستگاه های اندرویدی و IOS انجام میشود.
  • توجه : در بازی تاپ الون و در دستگاه های اندروید و IOS به ۲ روش میتوان بازی را ذخیره کرد، کسانی که اندروید هستن طبیعتا” بازی رو بر روی جیمیل ذخیره میکنند و کسانی هم که IOS هستن بر روی اپل آی دی، اما راه دومی هم برای ذخیره بازی در اندروید و IOS وجود دارد که مشترک هست و از طریق فیسبوک میباشد که دارندگان دستگاه های اندروید و IOS علاوه بر جیمیل و اپل آی دی میتونن از اون استفاده کنند و به صورت همزمان بازی آن ها بر روی ۲ اکانت ذخیره شود، وصل کردن فیسبوک به بازی از ۳ نظر اهمیت دارد: ۱- میتوانید از مزیت های اکانت فیسبوک که به بازی وصل کرده اید استفاده کنید که قبلا” در سایت توضیح داده ایم ۲- اگر مشکلی برای اکانت جیمیل یا اپل آی دی شما پیش آمد، بازی شما بر روی اکانت دوم یعنی فیسبوک ذخیره شده و خیال شما راحت هست. ۳- با داشتن اکانت فیسبوک و خرید توکن از طرف شما، ما می توانیم به سرعت برای شما توکن واریز کنیم.
  • نکته مهم ۱ : اگر تا به حال اکانت فیسبوک را به تیمتان وصل نکردید، با استفاده از یک V-P-N مانند برنامه Turbo Vpn(دانلود اندروید) و BladeVPN(دانلود ios) وارد بازی شوید و از قسمت Setting بازی اکانت فیسبوک خود را به بازی وصل کنید: آموزش وصل کردن اکانت فیسبوک به تاپ الون
  • نکته مهم ۲ : اگر در واریز توکن به تیم شما تأخیر ایجاد شد، مطمئن باشید که اطلاعات اکانتی که برای ما فرستاده اید اشتباه بوده است و باید دوباره اطلاعات درست و صحیح تیم خود را به همراه ایمیلی که در هنگام خرید ثبت کرده اید را از قسمت نظرات همین مطلب یا از طریق ایمیل info@top-eleven.ir ارسال کنید. بدیهی است که بعد از اصلاح اطلاعات اکانت ورودی به تیمتان ، توکن به تیم شما واریز خواهد شد. 
  • بعد از انتخاب یکی از بسته های توکن ۱۴ تایی، ۳۷ تایی، ۸۰ تایی، ۱۷۶ تایی، اضافه کردن به سبد خرید را بزنید و اطلاعات فرم خرید مخصوصا” اطلاعات مربوط به فیسبوک تیمتان را به صورت دقیق و کامل پر کنید تا در اسرع وقت و سریع ترین زمان ممکن توکن برای تیم شما خریداری شود.

خرید توکن از طریق لینک های زیر:

token-14

👈خرید توکن ۱۴ تایی ۱۲۰۰۰ تومان👉

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

👈خرید توکن ۳۷ تایی ۲۶۰۰۰ تومان👉

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

👈خرید توکن ۸۰ تایی ۴۸۰۰۰ تومان👉

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

👈خرید توکن ۱۷۶ تایی ۸۹۵۰۰ تومان👉

 

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*